aboutus

Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD

Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Kingfeels Yeni Enerji
No. Çalışanları: 1500~3000
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO., LTD'nin kuruluşundan bu yana, güneş montaj sistemi ürünlerinin araştırılması, üretilmesi ve satılması konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, "Yaratıcı Teknoloji, Mükemmel Kalite" prensibi ile çalışmaktadır. D takım yeteneği.

Şirketin kuruluşundan bu yana, güneş montaj sistemi ürünlerinin araştırılması, üretilmesi ve satılması konusunda uzmanlaşmış olan işletme, "Yaratıcı Teknoloji, Mükemmel Kalite" prensibi ile kendi güçlü gücü ve Ar-Ge ekibine tam anlamıyla sahiptir.

Kingfeels, alüminyum alaşımlı fotovoltaik braketin ana ürünü olarak "Fotovoltaik braket, büyük ölçekli fotovoltaik santral", korozyon direnci, hafif, güzel, dayanıklı ve diğer mükemmel özelliklerin avantajlarına sahiptir, ürünler yaygın olarak fotovoltaik braket, büyük ölçekli fotovoltaik elektrik santrali, tıbbi malzeme, ev, çatı, zemin, perde duvar ve dekorasyon endüstrileri.
Firmamız kesinlikle ürün kalitesini kontrol etmek için gelişmiş ekipman birçok setleri vardır. ISO9001 ve ISO14001 sertifikalarını aldık. Karşılıklı faydaların iş ilkesine bağlı kalarak, kusursuz hizmetlerimiz, kaliteli ürünlerimiz ve rekabetçi fiyatlarımız nedeniyle müşterilerimiz arasında iyi bir üne sahibiz. Karşılıklı başarı için bizimle işbirliği için yurtiçi ve yurtdışındaki müşterileri sıcak karşılama.

Geçmiş

Hizmet

Kurumsal inanç: sadakat, Karşılıklı Yarar

Kurumsal amaç: yüksek kaliteli ürünler sunmak ve excellentarevice.

Kurumsal hedef: İşletmenin canlandırılması, verimliliği artırın, personelin yaşam kalitesini artırın

Ekibimiz

Firmamız teknoloji, işletme, satın alma, idari personel, finans ve diğer bölümlere sahiptir.

İletişim bilgileri